Dział sprzedaży: + 48 667 632 020 E-mail: kontakt@sutor.com.pl

Kim jesteśmy

JESTEŚMY INWESTORAMI

NA ŚLĄSKIM RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Specjalizujemy się w budowie i sprzedaży mieszkań w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem, w wyjątkowych lokalizacjach, blisko natury, w szacunku do przyrody i historii. Twoim marzeniem jest dom z ogrodem i garażem? Spełnimy Twoje marzenia! Wizualizacją obrazującą pracę naszej firmy – od biura projektowego przez ekipę wykonawczą, jest stworzony przez nas dom twoich marzeń. Na jego przykładzie można zaobserwować stosowane przez nas rozwiązania konstrukcyjne oraz innowacje w kwestii instalacji budowlanych. Ponieważ nie chcemy zatrzymywać swojej pracy tylko dla siebie, pragniemy pokazać nasze realizacje jak najszerszemu gronu odbiorców.

BUDOWA DOMÓW JEDNORODZINNYCH

SPECJALNOŚCIĄ NASZEJ FIRMY

Specjalnością naszej firmy jest budowa domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Wznosimy je w tradycyjnej technologii murowanej. Ponieważ właśnie ten rodzaj projektów cieszy się największą popularnością wśród naszych klientów stosujemy go najczęściej.

Technologia murowana to najpopularniejsza metoda budowy ścian w domach jednorodzinnych. Ściany wykonuje się z wybranych materiałów konstrukcyjnych np. ceramiki, betonu komórkowego, lub silikatów, które łączy się ze sobą warstwą zaprawy.